Шахраї спустошили рахунок жительки Тернопільщини
Шахраї спустошили рахунок жительки Тернопільщини

Шахраї спустошили рахунок жительки Тернопільщини

Укотре працівники поліції документують нові факти незаконного заволодіння грошовими коштами шляхом обману. Незважаючи на численну кількість застережень розміщених в мережі Інтернет, громадяни продовжують повідомляти невідомим конфіденційну інформацію, після чого втрачають заощадження.

Від такого злочину потерпіла жителька Копичинців. Жінка розповіла, що до неї зателефонував невідомий, який представився співробітником фінансової установи. Він запевнив краянку, що зловмисники намагаються спустошити її рахунок. Аби убезпечити рахунок, необхідно повідомити код, який прийшов на мобільний телефон заявниці. Потерпіла зробила, що її попросили, однак за лічені хвилини отримала нове сповіщення про зняття 14 762 гривень. За допомогою звернулася до правоохоронців.

Як повідомили в обласній поліції, відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вкотре наголошують місцевим мешканцям, ніколи, ні за яких обставин, не повідомляти особисті дані невідомим. Інформація щодо карткових рахунків вважається конфіденційною, нею повинні володіти лише власники електронних гаманців.

Источник материала
InternetUA Оригинальная версия
Поделиться сюжетом